O firmie

Firma "HYDROWIERT" Kirschke & Skowron Sp. J. istnieje na rynku od czerwca 1984 roku. Powstała w okresie transformacji systemowej jako spółka cywilna. Pomimo trudnego czasu dla prywatnych podmiotów gospodarczych naszej Firmie udało się nie tylko przetrwać, ale także ciągle rozwijać, poszerzając zakres proponowanych usług.

Dzisiaj oferujemy naszym Klientom usługi obejmujące:

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji usług dla klientów instytucjonalnych, firm oraz zleceniodawców prywatnych.

Działamy na rynku krajowym i zagranicznym, realizując kontrakty w krajach Unii Europejskiej w ramach swobody świadczenia usług.

Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę techniczną oraz projektantów stosujących innowacyjne rozwiązania i technologie przyjazne środowisku.

Gwarantujemy wykonawstwo naszych usług z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i technicznych. Do realizacji naszych prac stosujemy materiały i urządzenia renomowanych firm.

O firmie

Firma "HYDROWIERT" Kirschke & Skowron Sp. J. istnieje na rynku od czerwca 1984 roku. Powstała w okresie transformacji systemowej jako spółka cywilna.

wiecej

Realizacje

W ostatnim okresie prowadzonej działalności wykonywaliśmy obiekty dla inwestorów dużych i małych, do których należeli:

wiecej

Kontakt

"HYDROWIERT" Kirschke & Skowron Sp. J.

97-400 Bełchatów,

ul. Lecha i Marii Kaczyńskich 15/3.1

www.hydrowiert.pl

wiecej
hydrowiert.pl - studnie głębinowe i wiercone. Usługi geologiczo-wiertnicze i instalacyjno-budowlane, wiercenie studni